Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/socar/ftp/wp-includes/functions.php on line 5663
Kariera – Przedsiębiorstwo Inżynieryjne SOCAR sp. z o.o. sp.k., ŻARKI LETNISKO

Kariera

Kierownik robót torowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad realizacją robót torowych zgodnie z projektem, przyjętym budżetem i harmonogramem prac oraz za sporządzanie dokumentacji budowlanej, przygotowywanie ofert przetargowych, kosztorysów ofertowych i powykonawczych.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,
  • doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik projektu na kontraktach,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi,
  • znajomość MS Office, AutoCAD,
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu pracowników

Automatyk Sterowania Ruchem Kolejowym

Zakres obowiązków :

  • Utrzymanie urządzeń i instalacji SRK zewnętrznych i wewnętrznych na bocznicy ArcelorMittal w Dąbrowie Górniczej
  • budowa i eksploatacja sieci zasilających urządzenia SRK
  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń SRK
  • instalowanie i sprawdzanie urządzeń ochrony przeciwporażeniowej
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń SRK

Wymagania :

  • wykształcenie średnie zawodowe o profilu: elektrycznym, elektromechanicznym, elektronicznym lub elektrotechnicznym
  • mile widziane wykształcenie średnie o specjalności kolejowej
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień dotyczących utrzymania i budowy urządzeń SRK
  • uprawnienia elektroenergetyczne – eksploatacja
  • mile widziane uprawnienia do pracy przy czynnych urządzeniach SRK

Monter nawierzchni kolejowej

  • Praca przy modernizacji infrastruktury kolejowej

Wymagania :

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • mobilność i dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w branży kolejowej

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju i poszerzania kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i inne benefity pozapłacowe

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.