Kariera

Kierownik robót torowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad realizacją robót torowych zgodnie z projektem, przyjętym budżetem i harmonogramem prac oraz za sporządzanie dokumentacji budowlanej, przygotowywanie ofert przetargowych, kosztorysów ofertowych i powykonawczych.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,
  • doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik projektu na kontraktach,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi,
  • znajomość MS Office, AutoCAD,
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu pracowników

Automatyk Sterowania Ruchem Kolejowym

Zakres obowiązków :

  • Utrzymanie urządzeń i instalacji SRK zewnętrznych i wewnętrznych na bocznicy ArcelorMittal w Dąbrowie Górniczej
  • budowa i eksploatacja sieci zasilających urządzenia SRK
  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń SRK
  • instalowanie i sprawdzanie urządzeń ochrony przeciwporażeniowej
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń SRK

Wymagania :

  • wykształcenie średnie zawodowe o profilu: elektrycznym, elektromechanicznym, elektronicznym lub elektrotechnicznym
  • mile widziane wykształcenie średnie o specjalności kolejowej
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień dotyczących utrzymania i budowy urządzeń SRK
  • uprawnienia elektroenergetyczne – eksploatacja
  • mile widziane uprawnienia do pracy przy czynnych urządzeniach SRK

Monter nawierzchni kolejowej

  • Praca przy modernizacji infrastruktury kolejowej

Wymagania :

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • mobilność i dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w branży kolejowej

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju i poszerzania kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i inne benefity pozapłacowe

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.