SOCAR SP. Z O.O. SK
Polski   English   Deutsch   
  • Przedsiębiorstwo Inżynieryjne SOCAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  • ul. Koziegłowska 9
  • 42-311 Żarki Letnisko
  • tel. 34 316 12 11
  • tel. 34 316 12 12
  • e-mail:
 
Lokalizacja GPS
 
  • N50°35'05.37"
  • E19°20'14.66"Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne SOCAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. istnieje na rynku polskim od 1997r. Prowadzimy działalność usługową związaną z budową infrastruktury kolejowej i obiektów pomocniczych. Podejmujemy się kompleksowego wykonawstwa prac - od wykonania studium wykonalności, uzyskania wstępnych zezwoleń, wykonania projektów budowlanych, wykonawstwa, po uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego wraz z opracowaniem dokumentacji wymaganej przez Urząd Transportu Kolejowego.
Prezentacja firmy Prezentacja firmy Prezentacja firmy Prezentacja firmy

Aktualności

Marzec 2015: Modernizacja torowisk zlotowych Bazy Przeładunku Rud
Z końcem marca zakończyliśmy prace związane z modernizacją układu torowisk zlotowych na Bazie Przeładunku Rud dla AMP Dąbrowa Górnicza.  Zabudowa nowej nawierzchni torowej w znacznym stopniu przyczyniła się do ograniczenia hałasu co potwierdziły badania poziomu hałasu sprzęgania wagonów. 
Dodano 31 Mar 2015 przez Jakub Noszczyk
Styczeń 2015: II Etap Modernizacja torowisk zlotowych Bazy Przeładunku Rud
Mimo niesprzyjającej aury rozpoczęliśmy II Etap modernizacji torowisk zlotowych Bazy Przeładunku Rud na zlecenie ArcelorMittal oddział Dąbrowa Górnicza. Głównym celem modernizacji jest ograniczenie hałasu powstającego w czasie automatycznego sprzęgania wagonów na torach zlotowych.
Dodano 27 Sty 2015 przez Jakub Noszczyk
Grudzień 2014: I Etap Modernizacja torowisk zlotowych Bazy Przeładunku Rud
Z początkiem grudnia rozpoczęliśmy I Etap modernizacji torowisk zlotowych Bazy Przeładunku Rud na zlecenia ArcelorMittal oddział Dąbrowa Górnicza. Zakres modernizacji przewiduje kompleksową wymianę nawierzchni torowej o prześwieci 1520mm z zabudową rozjazdów szerokotorowych oraz odwodnienia liniowego w formie drenażu francuskiego. 
Dodano 09 Gru 2014 przez Jakub Noszczyk
Wrzesień 2014: Modernizacja układu torowego st. Charsznica i Jaroszowiec Olkuski
Pierwszego września rozpoczęliśmy prace związane z modernizacją  głowicy rozjazdowej w stacji Charsznica oraz stacji Jaroszowiec Olkuski. Zlecenie przewiduję wymianę 5 rozjazdów, zabudowę warstwy ochronnej, odwodnienia oraz prac w branży SRK. 
Dodano 03 Wrz 2014 przez Jakub Noszczyk
Czerwiec 2014: Przebudowa torowisk Huty CMC Poland sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Inżynieryjne SOCAR rozpoczęło właśnie prace przy przebudowie z częściową modernizacją układu torowego placu COS Huty CMC Poland. 
W najbliższym czasie podpiszemy również umowę na przebudowę układu torowego Wagonowni i Lokomotywowni Huty CMC Poland. Celem przebudowy jest zmiana geometrii torowiska umożliwiająca polepszenie jakości usług przewozowych i ograniczenie destrukcyjnego wpływ taboru na tor
Dodano 18 Cze 2014 przez Jakub Noszczyk

< 1 2 3 4 5 Następne>>

Content Management Powered by CuteNews
Strona używa plików cookies. Zapoznaj się z polityką użytkowania plików cookies
Projekt i wykonanie: MOL-Systemy Komputerowe 2013-2014